تحقیق آشنایی با بیت کوین

تحقیق آشنایی با بیت کوین تحقیق آشنایی با بیت کوین

دسته : -کسب درآمد اینترنتی

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 2083 KB

تعداد صفحات : 27

بازدیدها : 190

برچسبها : ارز دیجیتال تحقیق بیت کوین

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق بررسی تاریخچه و آشنایی با ارز دیجیتال بیت کوین، با تصاویر و توضیحات کامل اهداف و ویژگیهای bitcoin

تحقیق دانلودی حاضر فایلی با موضوع آشنایی با بیت کوین شامل تاریخچه ، روشهای ماین بیت کوین و هر آنچه که باید در مورد ارز دیجیتالی بیت کوین دانست می باشد. در ادامه به بخشهایی از متن و فهرست مطالب آن اشاره می شود.

آشنایی با گنجی به نام بیت کوین

مقدمه

پس از بحران سال 2008 عده ای به این فکر افتادند تا پول دیجیتالی را خلق کنند که تنها در بستر دیجیتال و به صورت متمرکز فعالیت کند، در راستای رسیدن به این هدف بیت کوین bitcoin در قالب یک اختراع فرعی به عنوان یک واحد ارزی دیجیتالی به دنیا معرفی شد با این تفاوت که این نوع ارز و ارز های مشابه که پس از آن به وجود آمدند به صورت غیر متمرکز فعالیت می کنند.

در حالی که تنها 10 سال از ایجاد این ارزها گذشته بود یعنی در سال 2018 با رسیدن قیمت بیت کوین به 13 هزار دلار این ارز دیجیتالی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت و همچنان امروزه نیز افراد بیشتری به سوی این نوع ارز جذب شده و ترغیب به انجام معامله در بازار دیجیتال می شوند.

بیت کوین به نوعی سردمدار ارزهای دیجیتال پس از خود می باشد، تمام ارزهای دیجیتال موجود در بازار پس از آن به وجود آمده اند و تحت تاثیر شدید این ارز می باشند و قیمت و نحوه میزان خرید و فروش بیت کوین به شدت بر روی بازار سایر ارز های دیجیتالی موجود تاثیر گذار است .

با داشتن بیت کوین، انگار طلا در اختیار دارید. به این معنا که بیت کوین ها مانند طلا دارای ارزش هستند و قابلیت معامله دارند. بعضی از خرده فروشی ها و کسب و کارها، بیت کوین را به عنوان روشی برای پرداخت در نظر می گیرند.

دیدگاه حقوقی نسبت به بیت کوین

پول بودن، یک جایگاه حقوقی است و پول بودن بیت کوین منوط به پذیرش جایگاه حقوقی آن از سوی دولت ها است. تاکنون هیچ دولتی حتی ژاپن بیت کوین را به عنوان پول به رسمیت نشناخته است و دولت های ایالات متحده آمریکا، آلمان و چین بر کالا بودن بیت کوین تأکید دارند. بیت کوین در نظام حقوقی ژاپن و آلمان کالایی است که می تواند به عنوان ابزار پرداخت استفاده شود.

بسیاری از مردم جهان، برای حفظ ارزش دارایی خود، بیت کوین می خرند یا از آن برای سرمایه گذاری استفاده می کنند. در ماه ژوئیه سال 2014 نخستین صندوق بیت کوین در نیوجرسی تنظیم و توسط کمیسیون خدمات مالی نیوجرسی تأیید شد. در سال 2013 و 2014، بانک مرکزی اروپا و سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی هشدار دادند که سرمایه گذاری در بیت کوین ریسک است. فوربس بیت کوین را بهترین سرمایه گذاری سال 2013 نام گذاری کرد. در سال 2014، بلومبرگ بیت کوین را یکی از بدترین سرمایه گذاری های سال نامید با این حال در سال 2015، بیت کوین در صدر جدول ارز بلومبرگ قرار گرفت.

...

تحقیق بیت کوین

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه ایجاد بیت کوین

بیت کوین چیست؟

روش های بدست آوردن بیت کوین

ماینرها

نحوه فعالیت بیت کوین

نحوه قیمت گذاری بیت کوین

ویژگی های مهم بیت کوین

دلایل شهرت بیت کوین

دیدگاه حقوقی نسبت به بیت کوین

معایب بیت کوین

گرمایش زمان

منابع

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید